मार्क जुकरबर्ग भन्छन्– ‘फाइट गर्न मस्क गम्भीर छैनन्’

काठमाडौं । मेटाका संस्थापक मार्क जुकरबर्गले टेस्लाका संस्थापक एलन मस्क फाइट गर्न गम्भिर नभएको बताएका छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल थ्रेड्समा मस्क गम्भिर नभएकोले यो अघि बढ्ने समय भएको बताए ।

थ्रेड्समा पोस्टमा, मेटा मालिकले भने कि उनले मस्कलाई वास्तविक मिति प्रस्ताव गरेका थिए तर प्रतिद्वन्द्वी उद्यमीले बहाना बनाए। मस्कले आइतवार पहिले आफ्नो सन्देश साइट एक्समा आफु सोमबार भन्दा अगाडी लडाईका लागि इच्छुक रहेको बताएका थिए ।

दुई अरबपतिहरूको यस प्रकारको शब्द युद्धले विश्वभरका ठूला मिडियाको ध्यान आर्कर्षित गरेको छ । उनीहरुले महिनौंसम्म एकअर्कालाई उक्साउने काम गरिरहेका छन् । तर प्रतिद्वन्द्वीहरूले अझै मिति सुरक्षित गर्न सकेका छैनन्, लडाई कहिल्यै अगाडि बढ्ने शंका उत्पन्न गर्दछ।

जुलाईमा थ्रेड्सको शुरुवात पछी दुई धनाढ्यबीच शब्दशरुको लडाई शुरु भएको थियो । मस्कले ‘ट्विटरको व्यापार गोप्यको गैरकानूनी दुरुपयोगको लागि फेसबुकलाई मुद्दा हाल्ने धम्की दिएका छन्।’

मस्क र जुकरबर्गले केही दिनअघि पिँजडामा लड्ने तालिम लिन थालेका समाचार समेत आएका थिए । तालिमका तस्वीरहरू पनि सार्वजनिक भएका छन् । एउटा तस्वीरमा, मस्क लोकप्रिय पोडकास्टर र एआई अनुसन्धानकर्ता लेक्स फ्राइडम्यानसँग लडिरहेका छन्।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here