प्रधानमन्त्रीले फेरे काँध, साथ दिन अब एमाले आउँदै

फाइल फोटो

काठमाडौं । काग्रेस–माओवादीसहितको सत्तारुढ गठबन्धन टुटेको छ । प्रधानमन्त्री पुष्प कमल दाहाल प्रचण्डलाई अब एमाले सहितका दलले साथ दिने भएका छन् । आइतबार प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले नयाँ सत्ता समिकरणको प्रस्ताव राखेका थिए । त्यसमा एमाले, रास्वपा लगायतका दलहरु सहमत भएका छन् ।

यसका लागि उनीहरुले आज पार्टी भित्र आन्तरिक छलफल गरेका थिए । अब नयाँ गठवन्धन बन्ने भएको छ । एमाले र रास्वपाले आकश्मिक बैठक बसेर नयाँ समिकरणमा जाने निर्णय गरेका छन् । एमाले उपमहासचिव प्रदीप ज्ञवालीले बैठकमा पछिल्ला घटनाक्रमको विश्लेषण भएको जानकारी दिए । आजै एमाले, रास्वपासहिता दलले एक एक जनाको नाम पठाएर सानो आकारको मन्त्रिमण्डल बनाउने र पुराना सबै मन्त्री हटाउने तयारी प्रधानमन्त्रीले गरेका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here