शाओमीको रेडमी नोट ९ प्रो नेपालमा सार्वजनिक, मूल्य कति ?

काठमाडौं । शाओमीले नेपालमा रेडमी नोट सिरिज स्मार्टफोनको नवौं पुस्ताको घोषणा गरेको छ।

रेडमी नोट ९ प्रोले आइएसआरओको नेभिगेसन प्रणाली, न्याभइकलाई सपोर्ट गर्दछ।

शाओमी नेपालका कन्ट्री जनरल म्यानेजर सौरभ कोठारीले रेडमी नोट ८ सिरिजले रेडमी नोटको विरासतलाई निरन्तरता दिदैँ नयाँ बेन्चमार्क कायम गरेर सबै भन्दा बढी खोजिने सिरिजको रूपमा विकसित भएको बताएका छन्।

रेडमी नोट ९ प्रोले यस सेगमेन्टमा अत्याधुनिक प्रदर्शन र परिष्कृत क्यामेरा अनुभव ल्याउँदै रेडमी नोट सिरिजको विरासतलाई अगाडि बढाउने कम्पनीले जनाएको छ। ८ एनएम प्रोसेस टेक्नोलोजीले यसलाई अन्य १२ एनएम चिपसेटहरूको तुलनामा स्थिर अधिकतम प्रदर्शनको लागि १-१.५ डिग्री कूलर चलाउन सक्षम राख्ने कम्पनीले जनाएको छ। रेडमी नोट

९ प्रो — पर्फमेन्स बिस्ट

रेडमी नोट ९ प्रो ले यस सेगमेन्टमा अत्याधुनिक प्रदर्शन र परिष्कृत क्यामेरा अनुभव ल्याउँदै रेडमी नोट सिरिजको विरासतलाई अगाडि बढाउँछ । यो यसको मूल्य खण्डको सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी स्मार्टफोन हो जसमा आधुनिक क्वालकम स्न्यापड्रैगन ७२० जीे विशेषता रहेको छ ।

८ एनएम प्रोसेस टेक्नोलोजीले यसलाई अन्य १२ एनएम चिपसेटहरूको तुलनामा स्थिर अधिकतम प्रदर्शनको लागि १—१.५ डिग्री कूलर चलाउन सक्षम राख्दछ । फोनले न्याभइक पनि समर्थन गर्दछ ।

रेडमी नोट ९ प्रोको ४८ एमपीको सामसुङ्ग आईसोसेल ब्राइट जीएम२ सेन्सर स्मार्ट आईएसओ जस्ता विशषताहरु ल्याएर वास्तवि ४८ एमपी फोटोग्राफी ल्याउनको लागि आफ्नो पूर्ववर्तीमा निर्माण भएको छ, र यसले कम प्रकाश जस्ता कठिन अवस्थामा अझ राम्रो फोटोहरु खिच्न सक्षम पार्दछ ।

४८ एमपी सेन्सर एक ८ एमपी अल्ट्रा—वाइड एंगल लेन्स, एक २ एमपी डेप्थ सेन्सर र एक ५ एमपी म्याक्रो सेन्सर संग जोडीएको छ जसले वस्तुको २ सीएम जति नजिक पुग्न र १०८०पी म्याक्रो भिडियो समर्थन गर्न मद्दत गर्दछ । सेल्फी प्रेमीहरूको लागि, त्यहाँ फ्रन्टमा १६ एमपी सेन्सर छ ।

यसमा औरा ब्यालेन्स डिजाइन विशेषता रहेको छ जसले गर्दा रेडमी नोट ९ प्रो मा इमर्सिभ अनुभव, अवगुणरहित शिल्पकौशल र कार्यकारी डिजाइन प्रदान गर्दछ । साइड—माउन्टेड फिंगरप्रिन्ट स्क्यानरसँग नजिकै कुनै उचाईको दुरि बिना म्याट—फिनिश मिडफ्रेम हुन्छ जसले गर्दा रेडमी नोट ९ प्रो ले प्राकृतिक दृष्टिकोणको अनलकंग सुविधा प्रदान गर्दछ ।

विशेषता

गुणस्तरमा उच्च प्राथमिकताका साथ, रेडमी नोट ९ प्रो सिरिजको अगाडि, पछाडि र रियर क्यामेरा लेन्सहरूमा ट्रिपल कर्निंग गोरिला ग्लास ५ छ । यसलाई पी२आई, स्प्लेश प्रुफ न्यानो कोटिंग टेक्नोलोजीद्वारा सुरक्षित गरिएको छ जसले तिनीहरूलाई आकस्मिक पानी छल्कनुबाट बचाउँछ, र प्रबलित कर्नरहरूले दुर्घटनात्मक गिरावटको लागि उत्तम लचिलोपना प्रदान गर्दछ ।

रेडमी नोट ९ प्रो ६ जीबी प्लस १२८ जीबी स्टोरेज भेरियन्टमा इन्टरस्टेलर ब्ल्याक रंगमा २९ हजार ९९९ रूपैयाँमा बजारमा उपलब्ध रहेको कम्पनीले जनाएको छ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here