थप १७१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, कुन जिल्लामा कति थपिए ?

काठमाडौं, २२ माघ । नेपालमा थप १७१ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयको अनुसार विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १७१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

यो सँगै कोरोना संक्रमितको संख्या २ लाख ७१ हजार ६ सय २ पुगेको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार २२७ जना कोरोनालाई जितेर अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् ।

यो सँगै नेपालमा निको हुनेको संख्या २ लाख ६७ हजार २ सय ९२ जना पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ । संक्रिय संक्रमितको संख्या २ हजार २ सय २७ रहेको छ । प्रदेश १ को धनकुटामा २ कोरोना भेटिएको छ। प्रदेश २ को धनुषामा २, महोत्तरीमा २ र रौतहटमा १ जनामा कोरोना पाइएको छ।

बागमती प्रदेशको काठमाडौंमा मात्र ६१ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ। काभ्रेमा ४, चितवनमा ४, धादिङमा १, नुवाकोटमा ४, भक्तपुरमा ४, मकवानपुरमा १, ललितपुरमा १३ र सिन्धुपाल्चोकमा १ जनामा कोरोना भेटिएको मन्त्रालयले जनाएको छ।

गत २४ घण्टामा गरिएको परीक्षणमा गण्डकी प्रदेशको कास्कीमा २१, गोरखामा २, तनहुँमा २, नवलपरासी पूर्वमा ३, पर्वतमा ३, म्याग्दीमा २, बागलुङमा ५ र स्याङजामा १ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ।

लुम्बिनी प्रदेशको गुल्मीमा २, दाङमा ९, नवलपरासीमा १, पाल्पामा २, बाँकेमा ६ र रुपन्देहीमा ५ जनामा कोरोना पाइएको छ। गत २४ घण्टामा कर्णाली प्रदेशको कुनै पनि जिल्लामा संक्रमित भेटिएको छैन। सुदूरपश्चिम प्रदेशको कैलालीमा ५ र बझाङमा २ जनामा कोरोना भेटिएको मन्त्रालयले जनाएको छ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here