प्रहरी हेडक्वार्टरमा गृहमन्त्रीसहित उच्च प्रहरी अधिकृतले गरे योग अभ्यास (फोटोफिचर)

काठमाडौं । नेपाल प्रहरीले १० औं अन्तर्राष्ट्रिय योग दिवसको अवसर पारेर योगाभ्यास कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ ।

शिविरमा उपप्रधान एवम् गृहमन्त्री रवि लामिछानले योग अभ्यास गरेका छन् । यद्यपी अन्तर्राष्ट्रिय योग दिवस जुन २१ मा मनाइँदैछ ।

पतंजली योग समिति नेपालको सहकार्य तथा नेपाल प्रहरी प्रधान कार्यालयको आयोजनामा आज प्रहरी प्रधान कार्यालयमा भएको योगाभ्यास कार्यक्रममा उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री रवि लामिछाने, गृह सचिव एकनारायण अर्याल, नेपाल प्रहरीका महानिरिक्षक वसन्तबहादुर कुँवर, सशस्त्र प्रहरी बलका महानिरीक्षक राजु अर्याल, राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागका मुख्य अनुसन्धान निर्देशक हुतराज थापालगायत सहभागी रहेका थिए ।

त्यस्तै, कार्यक्रममा अवकाश प्राप्त प्रहरी महानिरीक्षक, नेपाल प्रहरी श्रीमती संघकी अध्यक्ष लगायत पदाधिकारीहरू, प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षकहरू, गृहमन्त्रालयका सहसचिवहरू, पतंजली योग समिति नेपालका पदाधिकारीको सहभागिता रहेको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here