साझेदार दलको बैठकमा गएन रास्वपा

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’लाई विश्वासको मत दिएको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा) मन्त्रालयको बाँडफाँट टुंग्याउने सत्ता साझेदार दलहरुको बैठकमा भने अनुपस्थित भएको छ।

कांग्रेसबाट सभापति शेरबहादुर देउवा र उपसभापति पूर्णबहादुर खड्का, माओवादी केन्द्रबाट प्रधानमन्त्री प्रचण्डका साथै उपप्रधानमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ, एकीकृत समाजवादीबाट अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल र महासचिव घनश्याम भुसाल सहभागी छन्।

यस्तै, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीबाट अध्यक्ष महन्थ ठाकुर र नेता शरतसिंह भण्डारी, नेपाल समाजवादी पार्टीका तर्फबाट अध्यक्षद्वय बाबुराम भट्टराई र महेन्द्र राय यादव, नागरिक उन्मुक्ति पार्टीबाट रञ्जिता श्रेष्ठ र अरुण चौधरी, जनमत पार्टीबाट सीके राउत, राष्ट्रिय जनमोर्चाका चित्रबहादुर केसी, जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)बाट राजेन्द्र श्रेष्ठ र आम जनता पार्टीबाट प्रभु साह सहभागी छन्।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here