थप ४३ जनाले जिते कोरोना, संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या ३३३

काठमाडौं, २३ जेठ । नेपालमा आइसोलेसनमा उपचाररत थप ४३ संक्रमित शुक्रबार निको भएर डिस्चार्ज भएका छन्।

डिस्चार्ज हुनेमा धरानबाट ३ जना, कोशीबाट २७ जना तथा बाँकेबाट १३ जना डिस्चार्ज भएका हुन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार हालसम्म प्रदेश १ मा ७६, प्रदेश २ मा १२१, बागमति प्रदेशमा ३२, गण्डकी प्रदेशमा ३, प्रदेश ५ मा ९२, कर्णाली प्रदेशमा २ तथा सुदूरपश्चिम प्रदेशमा ७ जना रहेका छन् । उनिहरु १५ देखि ४५ वर्षका पुरुषहरु ७ देखि ११ दिनमा निको भएर घर फर्किएका हुन्।

यसरी हालसम्म प्रदेश १मा ७६, प्रदेश २मा १२१, बागमती प्रदेशमा ३२ र गण्डकी प्रदेशमा ३ जनाले कोरोना संक्रमण जितेका छन्। त्यसैगरी, प्रदेश ५ मा ९२ र कर्णाली प्रदेशमा २ मा सुदुरपश्चिम प्रदेशमा ७ जनाले कोरोना संक्रमण जितेका छन्।

हालसम्म २७२ पुरुष र ६१ महिला गरी ३३३ जनाले कोरोना संक्रमण जितेका छन्।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here