भारतसँगको खेलका लागि ४३ खेलाडी बन्द प्रशिक्षणमा

काठमाडौं । एन्फाले भारतविरुद्धको मैत्रीपूर्ण फुटबल खेलका लागि ४३ महिला फुटबलरलाई बन्द प्रशिक्षणमा बोलाएको छ ।

मुख्य प्रशिक्षक अनन्तराज थापाले प्रारम्भिक चरणको लागि छनोट गरेकाको प्रशिक्षण सातदोबाटोस्थित एन्फा कम्प्लेक्समा मंगलबारदेखि हुनेछ ।

एन्फाले नेपाली टिमको सहायक प्रशिक्षकमा गंगा गुरुङ, गोलकिपर प्रशिक्षकमा सुरजकुमार लामा र टिम म्यानेजरमा वृन्दा देवानलाई नियुक्त गरेको थियो ।

बन्द प्रशिक्षणमा परेका खेलाडी :

अमिशा कार्की, अमृता जैसी, अनिता बस्नेत, अनिता केसी, अन्जली वाइबा, अन्जना राना मगर, अन्जिला तुम्बापो सुब्बा, अनुष्का शेर्पा, बिमला बिक, बिमला चौधरी, चन्द्र भण्डारी, दिपा न्योपाने, दिपा शाही, गंगा गुरुङ, घिम कुमारी गुरुङ, गिता राना, हिमा चौधरी, हिरा कुमारी भुजेल, कविता बिक, कविता धिमाल, कुश्मा राई, कुसुम खतिवडा, मनिका कुसवार, मन्जली कुमारी योन्जन रहेका छन् ।

मेनुका आले मगर, निर्मला बिक, निशा थोकर, प्रिति राई, रश्मी कुमारी घिसिङ, रेखा पौडेल, रेनुका नगरकोटे, सविता राना मगर, सावित्रा भण्डारी, समिक्षा घिमिरे, सन्जु कुमाल, सपना राई, सरस्वती हमाल, सरस्वती ऐयर, सारु लिम्बु, सृजना चेम्जोङ, सृजना सिंह ठकुरी, सुनिता चौधरी, उशा नाथ रहेका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here